1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

HÜSEYİN ÇELİK’İ KINIYOR VE HADDİNİ BİLMEYE DAVET EDİYORUZ

AKP
Genel Başkan Yardımcısı Hüseyin Çelik, Ramazan ayının hayır ve
bereketinden  nasibini almamış bahtsız bir
açıklama ile MHP Lideri Sayın Devlet Bahçeli’yi zavallılıkla ve beş kuruşluk
itibarı olmakla itham etmiştir.

MHP Genel Başkanı Sayın Devlet Bahçeli’nin Dünkü basın toplantısında, AKP’nin yeni anayasa süreci hakkındaki beklentilerine karşılık vermemesi üzerine çileden çıkmış  ve Sayın Genel Başkanımızın açıklamalarında hakaret içeren cümleler bulunmadığı hâlde, “Bize hakaret edilmesine izin vermeyiz” diyerek , yaptığı terbiye dışı açıklamaya kılıf hazırlamaya çalışmıştır. Çelik’in siyasi üslubu, idrak etmekte olduğumuz mübarek günlerin anlam ve ruhundan  haktan hakikatten, erdemden ve ahlaktan yoksundur.

Birkaç Mehmetçik şehit oldu diye meclis mi toplanır diyen,  Doğu Türkistan’da Müslüman Türkler ve Müslüman Çinliler zulüm altında inlerken, AKP sözcüsü olarak gıkı çıkmayan Hüseyin Çelik, mesele Tayyip Erdoğan’a  yaranmak olunca aniden aslan kesilmiştir  Zavallı kelimesi Hüseyin Çelik gibiler için iltifat, beş para büyük bir miktardır. Hüseyin Çelik, etnisite diye haddini bilmeden aşağılamaya kalkıştığı Türk milletinin gözünde delikli kuruş bile etmemektedir. Hattâ siyaset pazarında bedava verseler alınmayacak kırattadır.

Hüseyin Çelik’in bu şuursuz çıkışları partisi için de tehlike arz etmektedir.  Bilinmelidir ki MHP’ye ve onun liderine rezilce bir üslupla saldırmayı yiğitlik zannedenlerin küfürle üstünlük sağlamaya çalışanların sonu hüsrandır. Türk milleti, varlığını temsil eden MHP’ye yönelik bütün bu galiz küfürlerin, alçakça saldırıların hesabını sormaktan çekinmeyecektir.  Hüseyin Çelik’i kınıyor ve haddini bilmeye davet ediyoruz.  Eğer haddini  bilmezse, her ülkücü  ona seve seve haddini  bildirir.

15.07.2013

 

OP.DR.RIFKI KARABATAK

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI – İL BAŞKANI

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664211
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
148
216
364
664211
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 13:39:36

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye