1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

M.H.P’NİN İFTAR YEMEĞİ GÖVDE GÖSTERİSİNE DÖNÜŞTÜ

Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray il teşkilatı tarafından düzenlenen geleneksel iftar yemeği geçtiğimiz Pazar günü cumartesi pazarı içerisinde gerçekleştirildi. Yoğun katılım nedeniyle izdiham yaşanan iftar programında en dikkat çekici olan mahalle iftarlarında olduğu gibi  bayan misafirlerin fazlalığıydı.

Görülüyor ki MHP Belediye Başkan Adayı Op.Dr.Rıfkı Karabatak mesleğinin avantajından bu seçimlerde büyük fayda görecek. Kalabalık nedeniyle yemek alamayan bazı vatandaşların ise sitem etmek bir yana gözlerinde böyle coşkulu bir iftara katılmış olmanın mutluluğu ile “ Bu tablo MHP nin yerel iktidarının resmidir. Burda olmanın gururu bana yeter “ şeklinde ifadelerde bulundular. Konuşmalarla da adeta miting havasına bürünen iftar programından önce dua ve tasavvuf musikisi eşliğinde iftar vakti beklendi.

MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel, MYK üyesi Turan Yaldır, Eski Milletvekilleri Osman Ertuğrul ve Kürşat Eser, Merkez İlçe Başkanı Ali Er, Ülkü Ocağı Başkanı Ferit Köse, İl ve İlçe Yöneticileri partililer ve 5000’i aşkın vatandaşın katılımıyla gerçekleşen iftar programı  , Milliyetçi Hareket Partisi Aksaray Belediye Başkan Adayı Op.Dr.Rıfkı Karabatak’ın açılış konuşmasıyla devam etti.

Karabatak Yaptığı Konuşmada;

“On bir ayın sultanı, manevi baş tacı, hayır ve güzellikte kutup başı olan Mübarek Ramazan’ın son günlerinde sizlerle birlikteyiz. Mübarek bir akşamda, bu iftar sofrasında burada olmaktan mutluluk duyuyorum. Bizim beş yıldızlı otellerde iftar verecek paramız yok ama beş yıldızlı insanlarla kuru ekmeği paylaşacak yüreğimiz var” dedi. Ramazan ayının bu manevi atmosferinin hakkını vermeye çalışıyoruz ama  bazı mahallelerde  AKP  adına yardım paketi dağıtanlar, vatandaşlara  Kuran-ı Kerime el basıp AKP ye  oy vermeleri halinde paketi vereceklerini söylemişler. Dini motiflerle iktidara gelen bir parti için utanç vericidir. Bu yardımlar sosyal devlet olmanın gereğidir ve ihtiyaç sahiplerine onların gururu kırılmadan verilmelidir. Allahın izni ile Aksaray’ı kaldırım genişletip yol daraltmayı marifet sananlardan ve bu düzel şehri yolları çukurdan geçilmeyen suları içilmeyen bir şehir haline getirenlerden kurtaracağız dedi

Ardından  MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel partililere hitap etti.

Bozyel Yaptığı Konuşmasında bu güzel organizasyondan ötürü Karabatak ve ekibine teşekkür ederek katılımcılara Milliyetçi Hareket Partisi Genel Başkanı Devlet Bahçelinin selamını iletti. “ Görüyorum ki Aksaray harekete geçmiş.  Tek vücut olmuş . Bu birliktelik ve inanç 30.mart 2014 günü değerli dava arkadaşımız Dr.Rıfkı Karabatak  beyi Aksaray’ın şehremini, Belediye Başkanı yapacaktır “ dedi.  Ülke gündemine dair değerlendirmelerde bulunan MHP Genel Sekreter Yardımcısı Abbas Bozyel daha sonra şehrimizden ayrıldı. Bu iftar  programı yaklaşan yerel seçimlerin MHP adına çok iddialı ve renkli geçeceğini düşündürdü.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664229
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
166
216
382
664229
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 14:03:18

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye