1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

ZAFER AYI “AĞUSTOS”

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Dr.Rıfkı KARABATAK 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında “Türk tarihinde Ağustos ayının ayrı bir önemi ve yeri olduğunu belirtti.

Türklere Anadolu'nun Bereketli kapılarını 942 yıl önce açan Sultan Alparslan Malazgirt Meydan Savaşında son vatanımızı  mukaddes bir emanet olarak bizlere miras bırakmıştır. Cumhuriyetin ilanı ile neticelenen 30 Ağustos Zaferi'nin; Türk milletinin kendi topraklarında asla yenilemeyeceğinin, belinin bükülemeyeceğinin ve varlığının yok edilemeyeceğinin dünyaya ispatıdır.

30 Ağustos Başkomutanlık Meydan Muharebesi ile elde edilen muazzam zaferin 91. yıldönümünde herkes bilmelidir ki paylaştırılacak  vatanımız, ayıracak insanımız, peşkeş çekilecek değerimiz, çizilecek sınırımız ve parçalanacak devletimiz asla yoktur ve olmayacaktır.

Türkler Anadolu’ya ilk defa Doğu ve Güneydoğudan girerek Türk Yurdunun ilk temellerini atmışlardır. Bin yıllık yurdumuza ve kardeşliğimize göz dikenlere ise cevabı Başkomutan Mustafa Kemal Paşa ve onun yanında milli mücadeleye katılan ecdadımız vermiştir.

Dr.Rıfkı KARABATAK “Unutulmamalıdır ki, 30 Ağustos Zaferi, Türk ordusunun milletiyle tam olarak birleşmesinin ve bütünleşmesinin eseri olarak hepimizin haklı gururudur.” Bu vesileyle Malazgirt Zaferini, Büyük Taarruzu ve Zafer Bayramını kutlarken tüm mübarek şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyorum.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664244
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
181
216
397
664244
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 14:21:17

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye