1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

MHP ADAYLARINI ULUSAL BASINA TANITIYOR

Türkiye
Genelinde ilk İl Belediye Başkan Adayını Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin
katılımıyla Aksaray’da açıklayan  MHP İlk
ulusal aday tanıtım toplantısını yapıyor. Genel Başkan Devlet Bahçeli'nin
katılımıyla Ankara ,Arena Spor Salonunda 29.09.2013 Pazar günü saat:14 00  da yapılacak toplantıda kesinleşen adaylarını
tanıtacak.  

Türkiye de açıklanan ilk il Belediye Başkan Adayı olan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak’ın da tanıtılacağı toplantı da MHP'nin yerel seçimlerde belediye başkanlıklarına aday göstereceği 220 isim tanıtılacağı öğrenildi. Toplantıda açıklanacak Belediye Başkan adaylarının arasında Ankara, Adana, Mersin ve Aydın adaylarının da yer alması bekleniyor.

Yapılan çalışmalar sonucunda, MHP'nin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanlığına Mevlüt Karakaya'yı aday göstereceği öğrenildi. Halen MHP Genel Başkan Yardımcılığı nı da yürüten Prof.Dr. Mevlüt Karakaya geçtiğimiz hafta Aksaray’da yapılan MHP  İl Başkanlığı devir teslim töreninde de bulunmuş idi.

MHP'de, İstanbul ve İzmir adaylarının belirlenmesine yönelik çalışmaların devam ettiği belirtiliyor. MHP'nin diğer belediye başkan adaylarının da belli aralıklarla düzenlenecek aday tanıtım toplantılarında açıklanması planlanıyor. Aday tespitlerinde çok dikkatli ve objektif ölçülerle hareket eden MHP 81 ilde anket yapıyor. Bu amaçla Belediye başkan adaylarının belirlenmesi sürecinde MHP, 81 ilde ve bazı ilçelerde anket çalışması yaptırdı. Ankette vatandaşlara, "Kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz" ve "MHP'den kimi belediye başkanı olarak görmek istersiniz" soruları yöneltiliyor. MHP yönetimi, belediye başkan adaylarını belirlerken il ve ilçe teşkilatları ile sivil toplum örgütlerinin de görüşlerine başvurdu. Tüm görüşlerin alınmasından sonra belediye başkan adaylarının belirlenmesinde son kararın MHP Genel Başkanı Bahçeli tarafından verildiği ifade ediliyor. Bu yöntemlerle tespit edilen adayların aralıklı olarak takdim toplantıları ile basına tanıtmaya devam edileceği öğrenildi.

Aksaray Teşkilatının bu aday tanıtım toplantısına topluca katılacağı öğrenildi. Otobüs ve özel araçlarla Ankara’ya oldukça kalabalık bir ekiple gidileceği toplantıda MHP nin büyük bir gövde gösterisi yapması bekleniyor. 27.09.2013

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664234
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
171
216
387
664234
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 14:11:32

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye