1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

İYİKİ SEÇİM YAKLAŞIYOR.

Yağmurlu havada bile asfalt atmaya başladılar.

 Kurtuluş mahallesi sakinleriyle buluşan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Karabatak” iyiki seçim yaklaşıyor.” Yağmurlu havada bile asfalt atıyorlar bunlar reklam kokan hareketler 10 yıl içinde yapamadığınız hizmeti 6 ay içinde mi yapacaklar? Merakla bekliyoruz dedi.

Kurtuluş Mahallesinde Coşkulu bir kalabalığa hitap eden Karabatak Seçim çalışmalarında olmazsa olmaz Mahalle gezilerine hız verdi bu bağlamda Kurtuluş sakinleriyle Buluşan MHP Aksaray Belediye Başkanı Karabatak Beraberinde MHP İl Başkanı Mustafa Altınsoy Merkez ilçe Başkanı Dr Ali Er NHP li Yöneticiler MHP Belediye Meclis Üyeleri ve adaylarıyla Kurtuluş mahallesine çıkarma yaptılar.

Bu iktidar kendinse verilen desteğin Karşılığını verememiştir.

  Kurtuluş Mahallesi sakinlerine seslenen Belediye Başkan adayı Karabatak “ Biz Aksaray da yaşıyoruz. Önümüzde bizi bekleyen seçim Aksaray’ ı yönetecek olan şahsı ve partiyi seçmek için yapılıyor. Bilindiği üzere Aksaray’ımız yaklaşık olarak 10 yıldır mevcut Belediye Başkanı tarafından yönetiliyor. Arkasında güçlü bir iktidar desteği ve Milletvekili sayısının fazla olmasına rağmen, referandumda ve seçimlerde Aksaray dan Ak Partiye büyük oranda destek verilmesine rağmen Aksaray’ın bu süreçte hak ettiği hizmeti alamadığını, yeterince  gelişemediğini, gerekli hızda ileriye gidemediğini hepimiz yaşayarak gördük. Dolayısıyla başarılı olunamamış yöntemleri tekrar tekrar deneyerek başarılı olma şansının olmadığını akıl sahibi herkes bilir.” dedi.

Kurtuluş Mahallesinin durunu ortada  bunu her akıl sahibi insan görebilir

Belediye Başkan adayı Karabatak açıklamasının devamında “ Mahallenin doğru dürüst alt yapısı yok, yolları yok, 18. madde uygulanmamış, pazaryeri mahalleye yakışmaz bir hale gelmiş, çocuk oyun parkları eksik. Yalnız dostlar alışverişte görsün fikri ile yol genişleterek asfalt atma çalışmaları başladı ve beklide 10 yıldır alınamayan hizmet şu son 3- 5 ayda seçim yatırımı olarak almak üzeresiniz. Bu anlamda kendimi de mutlu sayıyorum. Çünkü biz çıkıp “ Bu işi sizden daha iyi yaparız ” dediğimiz için biraz gayrete geldiler. Bunun neticesi olarak sadece kurtuluş mahallesinde değil çeşitli mahallelerde de bu tür çalışmaları başlattılar. Gerçekten vatanını seven, gerçekten ülkesine değer veren insanlar olarak bu tür seçim yatırımı amaçlı yapılmış, toprağın üzerine serilen asfaltların, ziftin üzerine dökülen çakıllarında geçici olduğunu, yarın alt yapıyı yapmak için bir kez daha kazılacağını, üzerinden bir kış geçince de hepsinin yeniden tamir edilmek üzere çukurlarla çamurla baş başa kalacağını hepimiz biliyoruz. Önümüz kış sosyal devlet olmanın gereği sosyal yardımlar dağıtılıyor. Bunları da hakkaniyetli ölçülerde her gelen yönetici dağıtmak zorunda. Verilen yardımlar sonuçta kimsenin elini cebine atarak yaptığı yardımlar değil. Bunlar tamamen devletin kaynakları kullanılarak yapılan yardımlardır. Mevcut Belediye görevden gidince bu yardımların kesileceği yönündeki bilgi kirliliğine de kimsenin kanmamasını rica ederim. Ben elinde çantasıyla gelip Belediye Başkan adayı olduğunda Aksaray’ın andını bile bilmeyen biri değilim. Dolayısıyla ben bu memleketin her tasını toprağını sokağını avucunun içi gibi bilen biriyim ve bu memlekete hak ettiği gibi bir yaşamı, refahı, huzuru vermek üzere bu yola çıktım dedi.

 

 

Kara Tren gecikir Belki Hiç gelmez Türküsünü söyler oldular

Mevcut Belediye Başkanı ve mevcut iktidarın vermiş olduğu sözleri yerine getirmediğini belirten Karabatak, “ Azıcık hafızanızı zorlarsanız mevcut Belediye Başkanı da mevcut iktidarı da su sorununu çözeceğini, Aksaray’ a demiryolu getireceğini, havayolu getireceğini Aksaray’ın yaşanabilir bir kent olacağını vaat ederek gelmişlerdir. Nasıl bir demir yolu imiş ki 9 senede projesi bile yapılamadı. Nasıl çözülmez bir su imiş ki 2008 de 30 bin tane insanımız sudan zehirlenip hastanelerin kapısında sabahladı. Dolayısıyla üstü gizli olarak sudan rahatsızlanan insan sayısı devam etmekte. Bizimde bunlar içinde çok önemli çalışmalarımız ve projelerimiz var. “ Bilim her şeyin esasıdır “. Dolayısı ile “  Ben şunu şöyle yaptım “ demeyi de asla düşünmüyoruz ama emin olun Aksaray’ımızın bundan sonrasını biz kurtaracağız.  Birlikte kurtaracağız. El ele kurtaracağız diyorum. Katılan herkese teşekkür ederim dedi 

MHP Belediye Başkan Adayı Karabatak konuşmasının ardından Kurtuluş kahvesini dolduran vatandaşın sorularını cevapladı.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664221
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
158
216
374
664221
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 13:56:05

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye