1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

MHP AKSARAY BLEDİYE BAŞKAN ADAYI OP. DR. RIFKI KARABATAK PAZAR PAZARI ESNAFINI ZİYARET ETTİ

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak, esnaf ziyaretlerine devam ediyor. Bilgilendirme toplantılarıyla esnaf ve vatandaşlarla sık sık bir araya gelen Belediye Başkan Adayı Rıfkı Karabatak, bu kez Pazar pazarı esnafını ziyaret etti.

Mahallelerde düzenlenen bilgilendirme ve istişare toplantılarının yanı sıra esnaf ziyaretleriyle de esnafın sorunlarını dinleyen MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak, Pazar pazarı esnafını ziyaret etti. Esnafı sık sık ziyaret ederek istek, beklenti ve sorunlarını dinleyen Başkan Adayı Karabatak alışveriş yapan halkla da sohbet etti.

 Her fırsatta işyerlerini ziyaret ederek, esnafa hayırlı işler dileyen belediye başkan adayı karabatak, hem vatandaşla hem de esnafla sohbet edip, talepleri dinliyor. Genel olarak Pazar yerinde ki kiraların yüksekliğinden, ayrımcılık yapılmasından, Pazar yerinin çok fazla rüzgar almasından şikayet eden Pazar esnafı  karabatak’ tan yardım istedi. Genç, yaşlı herkesin ilgisiyle karşılaşan Belediye Başkan Adayı Rıfkı Karabatak, “Halkımızın desteği ile bütün sıkıntıların sorunların ve taleplerinin üstesinden geleceğiz  dedi.

 Pazarcı esnafın yoğun ilgisiyle karşılaşan Başkan Karabatak, sorunları çözmek için elbirliği ile çalıştıklarını ifade etti. Esnaf ile sohbet ederek dertlerini dinleyen Belediye Başkan Adayı Rıfkı Karabatak’a pazar konusunda ve diğer konularda isteklerini dile getiren esnaflar, yapılan çalışmalardan memnun olmadıklarını dile getirdiler.  Esnaf, Başkan Karabatak ın  kendilerini ziyaret etmesi ve bu zamana kadar Aksaray halkına hizmet ederek siz destek olsunuz bizde Pazar esnafı olarak size destek olacağız dediler.

Pazar tezgahlarını tek tek dolaşan Belediye Başkan Adayı Karabatak, vatandaşlarla da bir araya gelerek, sohbet etti. Karabatak Göreve gelir gelmez vatandaşlarımız ile birlikte istişare halinde şehrimizin refahı ve huzuru için elimizden gelen gayreti ve çalışmayı sarf edeceğiz dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664214
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
151
216
367
664214
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 13:48:25

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye