1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

MHP BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OP.DR.RIFKI KARABATAK MHP KADIN KOLLARI İLE İSTİŞARE TOPLANTISI YAPTI

MHP  il binasında Kadın Kolları bilgilendirme ve
istişare toplantısı yapıldı. İstişare ve bilgilendirme toplantısına MHP Aksaray
Belediye Başkan Adayı Op. DR. Rıfkı Karabatak, MHP kadın kolları başkanı NurdilekAtalay
 ve kadın kolları üyeleri katıldı. MHP Aksaray
Belediye Başkan Adayı Op. Dr Rıfkı Karabatak burada yaptığı açıklamada
”Şehrimizin geleceği, refahı, huzuru için elimizden gelenin fazlasını yaparak çalışacağız.

Bu anlamda kadınlarımıza büyük iş düşüyor. Ailenin temelini oluşturan kadınlarımız şehrimizin menfaatlerini gözeterek mahalle mahalle, cadde cadde, kapı kapı gezerek yıkıcı değil yapıcı olduğumuzu ve belediyecilik anlamında en kaliteli hizmeti nasıl yapacağımızı, şehrimizin gelişmesinde, istihdamında, kalkınmasında var gücümüzle birlikte çalışacağımızı vatandaşımıza duyuracaktır. Bazıları bizi eleştirebilir. Biz eleştirilere açığız. Eleştirildiğimiz zaman küsmeyeceğiz, darılmayacağız aksine daha da çalışacağız. Eksiklerimizi görüp, vatandaşlarımızın da fikirlerini alarak çalışmalarımızı sürdüreceğiz ”dedi. Belediye Başkan Adayı Karabatak daha sonra soru cevap şeklinde katılımcılardan gelen soruları cevaplandırdı.

Kadın kolları üyelerinin çok kararlı ve heyecanlı olduğu gözlenen toplantı ya yoğun katılım dikkati çekti. Bu seçimlerde MHP Kadın Kollarının seçim sonucuna etki edecek bir çalışma yapacağı şimdiden kendini gösteriyor. Toplantının devamında saha çalışması yapacak ekiplerin belirlenmesi ve İl ve İlçe yönetimleriyle eşgüdümlü çalışmak için prensip kararı alındı. Oluşturulan gruplar hafta sonundan itibaren sahaya inecek.

Mhp Kadın Koları Başkanı Nurdilek Atalay  ise MHP Aksaray  Kadın Kolları olarak, tüm ilçe kadın kollarıyla birlikte hareket etme kararı aldıklarını vurguladı. 2014 yerel seçimleri çalışmaları kapsamında tüm ilçe ve beldelerle koordinasyon sağladıklarını aktaran Atalay ”  Biz, önümüzdeki yerel seçimlerde, 'Birlikten kuvvet doğar' sloganıyla tüm il, ilçe ve beldelerle birlikte hareket etmeye kararlıyız. Hep birlikte güçlü bir şekilde çalışacağız" ifadelerini kullandı.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664189
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
126
216
342
664189
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 13:29:30

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye