1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak Alaca Mahallesini Ziyaret Etti

Alaca Mahallesinde Coşkulu bir kalabalığa hitap eden Karabatak Seçim çalışmalarında olmazsa olmaz Mahalle gezilerine hız verdi. Bu bağlamda Alaca Mahallesi sakinleriyle Buluşan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Karabatak “ Aksaray da Belediye Başkanı olmak Aksaray’ı adam akıllı bilmekten geçer. Aksaray’ı parça parça su sorunu trafik sorunu, temizlik sorunu, çevre sorunu gibi değil bir bütün olarak düşünmek, bir bütün olarak ele almak zorundayız.

 

Çünkü şehrin bir tarafını tamir ederken öbür tarafta başka gediklere sebep olmamak gerekir.  Ortaya koyacağımız çalışmanın neticesinde Aksaray’ ın topyekûn ileriye gitmesi ve belli bir seviyede olması lazım” diyen MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Karabatak “

 

 Mevcut belediye verdiği sözleri tutmamıştır.

 

2009 yılında Aratol Belediyesi ile birlikte Hamidiye Alaca Belediyesi de kapatılmıştır. Bu Kasabalar Aksaray’a bağlanırken çeşitli sözler ve vaatler verilmiştir. Bu gün bakıyoruz ki bu verilen sözler ve vaatler yerine getirilmemiştir. Kısaca verilen sözlerden bahsedersek Belediye hizmetlerinden çok daha iyi yararlanılacağı, imar edileceği, buranın kasabalıktan illiğe terfi edeceği sizlere söylendi. Bu gün 2014 yılına girmek üzereyiz hala sizin alt yapınız yok, kanalizasyonunuz yok, şebeke suyunuz yok, hala içinde 30 – 40 yıldır oturulduğu halde evinizin tapusu yok ve biz buraya il diyoruz “ Karabatak”

 

Boş lafa karnımız tok

 

Verilen sözlerin hiçbirinin tutulmadığı, verilen vaatlerin hiçbirinin gerçekleştirilmediği bu dönemde “boş lafa kimsenin karnının aç “ olmadığını biliyoruz. 10 yılını doldurmuş Belediyecilik hizmetinde 12 yılını oldurmuş AKP hükümetlerinde Aksaray hak ettiği hizmeti alamadı. Böyle bir güçlü hükümetin kendi partisinden bir Belediye Başkanı varken Aksaray iki katına çıkmalıydı. Biz hiçbir zaman başkalarının başarısızlığı üzerine kendi kariyerimizi inşa edip o kötü, bu kötü, şu kötü diye konuşmaktansa kendi yapacaklarımızla, kendi vizyonumuzla, kendi şahsımızı, kişiliğimizi ortaya koyarak sizlerden destek istiyoruz. Böylede devam edeceğiz “

 

Aksarayımızın bundan sonra ne zaman kaybına, ne enerji kaybına, ne insan kaybına tahammülü yok

 

Bilindiği gibi öncelikle şehir olmanın gereklerini yerine getirebilmeliyiz ki, uçuk kaçık projelere, çok büyük projelere ondan sonra sıra gelsin. Siz daha çeşmenizden akan suyu içemezken burası içinde çeşmenizden su akmazken kalkıp ta hızlı tren, kara tren hikayelerine kanmaktan da vaz geçmemiz gerekiyor. Evet güçlü bir hükümet var. Aksaray’ımızın Belediye Başkanı 10 yıldır o hükümetin partisinden ama hatırlayın 2004 de Nevzat Palta Aksaray’a geldiğinde “demiryollarından geliyor, gelirse kara trende gelir”  dendi. Kara trenin çivisini gören yok yada o kadar hızlı geçti ki göremediniz herhalde. Daha sonra yarısı bitmiş bir havaalanımız vardı. Şimdi havaalanında yabani otlar bitti. Bunun yanında Aksaray dan geçmesi planlanan otoyol başka bir yere gitti.  Şimdide kalkmışız Ecemiş’ten içme suyu getireceğiz diyoruz. Niğde ili kendine bu suyu kullanamamışken biz oradan alıp Aksaray’ a getirmeye kalkıyoruz. Bunlar artık sizleri yeni hayallerle uyutmaktan başka amaç taşımıyor. Önümüzdeki süreçte bizimle Aksaray’ın nasıl bir kalkışa, nasıl bir şahlanışa gideceğini görmek istiyorsanız partiniz ne olursa olsun, siyasal görüşünüz ne olursa olsun bize destek olmanızı istiyoruz ve bekliyoruz “ dedi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664241
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
178
216
394
664241
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 14:17:39

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye