1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak Laleli Mahallesini Ziyaret Etti.

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak laleli mahallesini ziyaret ederek  Mahalle kahvesinde bir toplantı düzenlendi. Karabatak yapılan ziyarette büyük bir sevgi seli ile
karşılaştı.

Toplantıya MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak başta olmak üzere Mhp Myk Üyesi Turan Yaldır, Mhp Aksaray İl Başkanı Mustafa Altınsoy, Mhp merkez İlçe Başkanı Ali Er, Yönetim Kurulu üyeleri ve Belediye Meclis üyesi Adayları Katıldı.

 Yapılan toplantıda bir dizi açıklamalarda bulunan MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak “ Laleli Mahallesinin pek çok sorunu var. Bunların arasında henüz çözülememiş imar ve 18. Madde sorununuz var ki bunları çözüp adını koymadan buraya yapılacak hizmetlerde günü birlik hizmetler olacağını biliyoruz. Yarın fikir değiştirilip başka şekilde değerlendirilebilecek hizmetlere dönüşebilir. Bir taraftan asfalt sorununuz var, bir taraftan da yol sorununuz, ana yoldan iki aracın geçmesi neredeyse imkânsız.  Aksaray’ın her yerinde olduğu gibi su sorununuz var. Zamanında sulama kanallarınız vardı. Şimdi ise oda yok. Bahçe sulamaları da sıkıntılı bir hal aldı. Yol sorununuzun yanında çocuk parkı eksikliği bir başka probleminiz. İlginç bir şey söylemek istiyorum hemen yanınızda doğalgaz var. Laleli mahallesinde birkaç evde ya da hiç birinde yok. Bilindiği gibi öncelikle şehir olmanın gereklerini yerine getirebilmeliyiz ki, uçuk kaçık projelere, çok büyük projelere ondan sonra sıra gelsin. Önümüzdeki süreçte bizimle Aksaray’ın nasıl bir kalkışa, nasıl bir şahlanışa gideceğini görmek istiyorsanız partiniz ne olursa olsun, siyasal görüşünüz ne olursa olsun bize destek olmanızı istiyoruz ve bekliyoruz. Biz Ankara’dan elinde çantası ile gelip Laleli Mahallesine Kasaba demeyecek kadar şehrimizin mahallesini, caddesini, sokaklarını avucumuzun içi gibi biliriz. Ayrıca Belediye Başkanı olduğumda “şehrimizi sırca köşklerden yönetmeyeceğim” diyerek 2. Döneminde ilk işinin kendisine sırça köşk yaptırmak olduğunu biliyoruz. Şimdi burada peşinen sözünü veriyorum. Allah kısmet ederse o sırça köşkün kapısından bir gün olsun “burada ne var” diye bile girmeyeceğim. Orayı satıp Aksaray’ın hizmetinde kullanacağım“ dedi.

 

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664186
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
123
216
339
664186
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 13:29:16

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye