Anket

Belediye Başkanınızı seçerken hangi kriterlere dikkat edersiniz ?

Parti Önemlidir. - 23.9%
Aday Önemlidir. - 44%
Lider Önemlidir. - 6.3%
Proje önemlidir - 25.8%

Toplam oy: 159
Bu anket için oy kullanımı sona erdi ile: 01 Oca 2014 - 00:00

Aksaray'da Hava

AKSARAY

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak Atatürk Bulvarı Esnafını Ziyaret Etti

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak esnaf ziyaretlerine aralıksız devam ediyor. Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak beraberinde MHP Aksaray il Başkanı Mustafa Altınsoy, MHP Aksaray Merkez ilçe Başkanı Ali Er, Yönetim Kurulu Üyeleri ve Belediye Meclis Üye Adayları ile birlikte Atatürk Bulvarı esnafını tek tek ziyaret etti.

 Karabatak esnafın sorun ve sıkıntılarını dinleyerek çözüm yolları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Ziyaret sonrası bir dizi açıklamada bulunan Karabatak “Esnafımız bizi büyük bir teveccüh ile birlikte karşıladı. Esnafımız sorunlarını ve sıkıntılarını bize ilettiler. Bu da bizi ziyadesi ile memnun etti. Özellikle kırsal terminalden gelen şoför arkadaşlarımızın ciddi bir sorunu var. Burada vatandaşların soğukta beklediği,  kışın çok daha kötü olacağı ve bu konuda mutlaka önlem alınması gerekti konusunda hem fikirler. Yine eski terminal civarındaki esnafın, buranın kaldırılması ile ilgili tedirginlikleri var. Onlarla da daha ileriki süreçte toplu bir görüşme yapıp onların endişelerini giderecek, onları mağdur etmeden yapılabilecek çözümler üzerinde bilgi alışverişi yapacağız.  Biz Aksaray için yolla çıktık. Allah Rızası için, halkımız için, çalışmak için varız. İnşallah bu süreçte halkımızla beraber şehrimizi yönetmeyi de başaracağız”     

Karabatak açıklamasının devamında “ Sabah erken saatlerde de efor kavşağında bulunan site taksi esnafımızı da ziyaret ettik. Esnafımızın sorunlarını sıkıntılarını dinledik. Taksici esnafımızın da yine yer  problemi var. Araçlarının durduğu yer ile durakları arası mesafeli, dolayısı ile araçlarını ve müşteriyi görememekten yakınıyorlar. Onlarında  muhtemelen bekleme kulübelerinin yeri değişecek. Bunun  içinde biz gerekli sözü verdik. Yapılacak işlem çok basit. Neden bu zamana kadar yapılmamış? Bu insanlar neden mağdur edilmiş ? doğrusu onu da anlamış değilim” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Sayaç

000928935
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
699
2826
6687
928935
IP Adresi: 54.162.47.106
Server Time: 2017-06-27 06:59:22