Anket

Belediye Başkanınızı seçerken hangi kriterlere dikkat edersiniz ?

Parti Önemlidir. - 23.9%
Aday Önemlidir. - 44%
Lider Önemlidir. - 6.3%
Proje önemlidir - 25.8%

Toplam oy: 159
Bu anket için oy kullanımı sona erdi ile: 01 Oca 2014 - 00:00

Aksaray'da Hava

AKSARAY

“ Vatandaşın Sıkıntısı Saymakla Bitmiyor”

MHP AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OP. DR. RIFKI KARABATAK, MHP AKSARAY İL BAŞKANI MUSTAFA ALTINSOY VE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İLE BİRLİKTE HAMİDİYE MAHALLESİNDE ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ. KARABATAK’ IKARŞISINDA GÖREN ESNAFLARIN YOĞUN İLGİSİ DİKKATLERDEN KAÇMADI.

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Bugünde Hamidiye Mahallesinde esnaf ziyaretleri yapan Karabatak, 2014 Mahalli İdareler Seçiminin şehrimiz için çok önemli olduğunu esnafa yaptığı konuşmada ifade etti. Karabatak’ ı karşısında gören esnafların yoğun ilgisi dikkatlerden kaçmadı. MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak Hamidiye Mahallesinde esnafların Belediyeden beklentilerini de dinledi. Özellikle Mahalleye bir yerden girildiğinden şikâyetçi olan esnafların park sorununun köklü çözümü içinde Karabatak’ ın projelerini sordular. “Sorunları İyi Biliyoruz” diyen Karabatak “Çözümü İçinde Ciddi Bir Kadro İle projelerimizi hazırladık” dedi. Her Esnafa 5 dk ayırarak esnafların çaylarını içti. Hayırlı işler bol kazançlar temennisinde bulundu.

Karabatak burada yaptığı açıklamada” Bugün Hamidiye Mahallesindeki esnafımızla görüşerek hasbihal ettik. Hem esnafımızın hem de vatandaşlarımızın sorunları saymakla bitmiyor. Bu sorunların çözümü için elimizdeki bütün imkânları seferber edeceğimizin sözünü veriyoruz. Gerçekten Aksaray’ın hemen hemen göbeğinde esnafların yoğun olarak yer aldığı bir bölgedeyiz. Çok ilginçtir ki buraya sadece tek bir girişten girildiğini ve yoğun bir otopark sorunu ile karşılaştıklarını belirten esnaflar kendilerine müşterilerinin erişememesi sebebi ile ciddi sıkıntıları var. Tabi buradaki otopark sorunu acilen çözülüp, araçların park etmesi engellendiğinde buranın girişlerinin iki yönlü olarak açılacağını düşünüyorum. Yine burada pek çok eski yapı var. Kentsel dönüşüm uygulaması buraya uygulayıp, buradaki kötü görünümün de rehabilite edilmesi mümkün. İnşallah Aksaray’ımızı güzelleştirmek için de elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Sayaç

000967583
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
938
858
1796
967583
IP Adresi: 54.146.1.178
Server Time: 2017-07-24 22:28:52