1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

SABAH EZANIYLA BİRLİKTE SEÇİM ÇALIŞMALARINA BAŞLADILAR

MHP Genel başkanı Devlet Bahçelinin kısa bir süre önce Aksaray’a gelerek MHP’nin Türkiye’nin ilk belediye başkan adayını açıklamasıyla seçim çalışmalarına başlayan MHP Belediye başkanı adayı Dr Rıfkı Karabatak ve Teşkilatı Ulu camide Sabah Namazı kıldıktan sonra seçim çalışmalarına hız verdiler

 MHP Genel başkanı Devlet Bahçelinin kısa bir süre önce Aksaray’a gelerek MHP’nin Türkiye’nin ilk belediye başkan adayını açıklamasıyla seçim çalışmalarına başlayan MHP Belediye başkanı adayı Dr Rıfkı Karabatak ve Teşkilatı Ulu camide Sabah Namazı kıldıktan sonra seçim çalışmalarına hız verdiler. Sabah Namazı için Ulu camide buluşan MHP Belediye Başkan Adayı Dr Rıfkı Karabatak ve beraberindeki heyette MHP (MYKY) Üyesi Turan Yaldır Ülkü ocakları Başkanı Ferit Köse, MHP Olağan İl Kurultayında MHP İl Başkanı adayı Ayhan Erel MHP Milletvekili adayı Tuğrul Karacaer, 2009 Yerel seçimlerde MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Ramazan Kaşlı eski ve yeni yöneticileri ile çok sayıda partili katıldı. MHP Belediye Başkan Adayı Dr Rıfkı Karabatak ve Partililer Ulu camide Kılınan sabah namazını ardından cemaate çorba ikram ettiler. Ulu camiden çıkan cemaat ve partililere kendi elleriyle çorba İkram eden Karabatak, “Seçim çalışmalarına bugün itibariyle tam 1 Yıl kaldı bizde bu sebepten dolayı Partili arkadaşlarımızla Sabah namazında buluştuk. Hem sabahın bereketini toplayalım hemde Bismillah diyerek seçim çalışmamıza hız verelim istedik” dedi. Karabatak, “Kısmet olursa bunu bir gelenek haline getirip zaman zaman partimize gönül vermiş dava arkadaşlarımız ve partili yöneticilerimiz ile birlikte sabah namazlarında güzel Aksaray’ımızın farklı camilerinde bir araya gelmek istiyoruz” dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664217
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
154
216
370
664217
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 13:50:41

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye