1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

RIFKI KARABATAK VE EKİBİ MÜSİAD'I ZİYARET ETTİ

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Dr.Rıfkı KARABATAK yerel seçimlere tam bir yıl kala sivil toplum örgütlerinden ilk ziyaretini MÜSİAD’a gerçekleştirdi. Aksaray Belediye Başkan Adayı Dr.Rıfkı KARABATAK yerel seçimlere tam bir yıl kala sivil MHP toplum örgütlerinden ilk ziyaretini MÜSİAD’a gerçekleştirdi.

Parti yöneticileriyle beraber gerçekleştirdiği ziyarette MÜSİAD Aksaray Şube Başkanı Kerim YARDIMLI  veyönetim kuruluyla şehrimizin ekonomik ve sosyal sorunları konusunda bilgi alışverişinde bulundular. MÜSİAD’ın Aksaray’ımız için yapmış olduğu çalışmalar hakkında bilgi alan Dr.Rıfkı KARABATAK amacımız şehrimizin sorunlarını çözmek bunun içinde doğru ve teknik verileri yerinde tespit etmenin önemli olduğunu belirtti.

 

Ayrıca MÜSİAD ‘ıntarım ve turizm konusundaki çalışmalarını desteklediklerini belirten Dr.Rıfkı KARABATAK, memleketimizin menfaati için yapılan her türlü projelerin hayata geçirilmesi noktasında MHP olarak gerek yerel, gerekse ulusal bazda üzerimize düşen ne varsa yapmaya hazır olduklarını bu vesileyle tekrar yeni yönetim kurulunuzsun  hayırlı uğurlu olmasını Cenabı Haktan niyaz ederim dedi.

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664179
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
116
216
332
664179
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 13:28:30

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye