1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Dr.Rıfkı KARABATAK Berat Kandili'nin Ramazan ayının müjdecisi olduğunu söyledi.

23 Haziran 2013 Pazar günü idrak edilecek olan Berat Kandili nedeniyle açıklama yapan KARABATAK, "Mübarek Ramazan Ayının bir müjdecisi olan Berat gecesinde, Millet olarak Yüce Allah'ın sınırsız af, merhamet, yardım ve bereketinden istifade etmenin, bu geceye erişmenin heyecan ve mutluluğunu yaşayacağız” dedi.

Dr.KARABATAK “Allah'ın ilahi emirleri ve sevgili peygamberimizin tavsiyeleri ışığında hayatımızı şekillendirerek çevremize olan sorumluluklarımızı ve görevlerimizi yerine getirmeliyiz. İslam coğrafyasında ve de ülkemiz üzerinde oynanmak istenen kötü oyunları boşa çıkarmanın en güzel yolu birbirimizi incitmeden kırmadan karşılıklı anlayış çerçevesin düşünüp ortak akıl yürütmekten geçtiğini” söyledi.

Unutmamalıyız ki islamiyetle şereflendikleri günden itibaren, Allah'ın emir ve yasaklarına azami ölçüde riayet ederek, dinimizin; yardımlaşma, dayanışma, hoşgörü, adalet değerlerini, yaşadıkları her yerde hakim kılmak için büyük gayret gösteren ve başarılı olan Atalarımız; her türlü sıkıntıların aşılmasında geçmişlerini muhasebe ederek Allah'a yönelmeyi, ondan yardım istemeyi asla ihmal etmemişlerdir. Bu duygu ve düşüncelerle Aksaraylı hemşerilerimizin, vatandaşlarımızın ve bütün İslam aleminin Berat Kandilini kutlar, bu gecede yapacağımız ibadetlerin insanlığın barış ve huzuruna vesile teşkil etmesini Yüce Allah'tan dilerken herkesin Berat kandilini kutlarım.

 Dr.Rıfkı KARABATAK

MHP AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664247
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
184
216
400
664247
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 14:27:56

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye