1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

SİZE KİM İNANACAK SAYIN BAŞKAN?? ECEMİŞ SUYU YENİ KARA TREN HİKAYESİ Mİ ???

Dün yerel gazetelerin birine özel röportaj veren Sayın Belediye Başkanı   Aksaray için MEGA PROJE  diyerek, şehrin 150 yıllık su ihtiyacını karşılamak üzere 183 km uzaktaki Ecemiş suyunu Aksaray’a getireceklerini iddia etmiş. Üstelik Ecemiş in Aksaray’a 183 Niğde’ye 72 km olduğu da yazıda belirtiliyor. Daha Ecemiş suyu Niğde’ye bile getirilememişken,  bunu MEGA PROJE diye Aksaray’a satmaya kalkmak hangi hayal dünyasının ürünüdür???

Artık uyanın ey yetkililer…  Kendi sınırlarınız içinde ki Helvadere suyunu  Aksaray’a getirmeyi becerdiniz mi de Niğde’nin ötesinden Ecemiş suyunu getireceksiniz???  Belki 2004 de anlattığınız DEMİRYOLU HİKAYESİ  sizi Belediye Başkanı yaptı ama millet bu filmi daha önce seyretti. O zaman ki  MEGA PROJE ‘niz aradan geçen 10 yıla rağmen bir arpa boyu yol almadı. Şimdi yeni BİNBİRGECE MASALINIZ Ecemiş suyumu  ?? Şimdi bir 10 yıl da milleti su hikayesi ile mi avutacaksınız ??  Elinizin altında Helvadere suyu dururken daha oraya gücünüz yetmemişken hangi akla hizmet bu proje masalına giriştiniz???

                Bu vatandaşın artık yılan hikayesine dönmüş projelere inanacağını mı sanıyorsunuz ??  Siz daha 40 metrelik yolun kaldırımlarıyla 10 yılda baş edemediniz. Tamamı elinizde olan Sanayi Projesini elinize yüzünüze bulaştırdınız. Asli göreviniz olan şehir içi yol,  trafik kaldırım kanalizasyon işlerini yapmayıp, orta refüje diktiğiniz dört çiçekle ve kaldırım genişletip yol daraltmayı hizmet diye pazarlamaya çalıştınız. Hal böyleyken elinizde olmayan  Niğde’nin Ecemiş suyunu Aksaray’a getireceğinize  kimi inandıracaksınız ???

                Bu millet gelmeyen KARA TREN’i  unutmadı. Bu millet 20.000 kişinin hastanelere düştüğü su kaynaklı salgını unutmadı…  Kendisini hasta eden suyu ne kadar pahalıya kullandığını unutmadı.  Aksaray’ın sayenizde damacana su cenneti olduğunu unutmadı. Damacana alamayanlar tatlı su çeşmelerinin önündeki kuyrukları her gün yaşıyor.  Sorarım size ; SAYIN BELEDİYE BAŞKANI SİZ ÇEŞMEDEN AKAN SUYU İÇİYORMUSUNUZ ???

                Artık halkımızın algısıyla, zekasıyla hafızasıyla dalga geçmekten vazgeçin. 10 yılda standart görevleri dahi layıkiyle yapamayan ve 10 yıl önceki mega projesi için çivi çakmamış,  bir Belediye Başkanı’nın artık ağzına MEGA PROJE lafını alması bile abesle iştigaldir. Aksaray halkının artık bu hikayelere karnı toktur. 25.06.2013

 

OP.DR.RIFKI KARABATAK

MHP AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000635951
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
396
481
1360
635951
IP Adresi: 54.209.202.123
Server Time: 2019-01-22 18:40:24

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye