1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

SANDIK GÖRÜNDÜ SAYIN PALTA SÖZLERİNİ HATIRLAMAYA BAŞLADI

Dün bir yerel gazetenin haberine  Sayın Belediye Başkanı Nevzat Palta vatandaşa “SÖZÜMÜZ SÖZ” demiş. Aynı haberde 2004 yılından beri Belediye Başkanlık koltuğunda oturan Sayın Palta “vatandaşlarımızın ayağını çamurdan kurtaracağız” diyor. 9 yıl sonra  “Sözümüz söz” diyen Sayın Belediye Başkanı Nevzat PALTA’ya tabir caizse “Günaydın Sayın Palta ” demek gerekir. 9 yıldır verdiğiniz hangi sözü tuttunuzda  şimdi millet size inansın.

O zaman adama sormazlar mı “9 seneden beri nerdeydiniz ???  Seçim  sandığı  ufukta görününce mi  aklınıza Hasas Nakkaş Küçük Bölcek Şamlı, Şifahane Fatih  Mahalleleri geldi????  Yaptığınız seçim asfaltları  seçim sonrası tekrar altyapı çalışması için sökülecek mi ??? Siz bu sözü 2004 yılında  vermemişmiydiniz ??? Yavuz Sultan Selim, Hacılar Harmanı, Hürriyet, Selçuklu, Mehmet Akif Ersoy, Bedir Muhtar, Bayram Baba, Kalanlar mahalleleri üvey evlat mı ??? Bu mahallelere verdiğiniz sözler aklınıza geliyor mu ??? Yoksa sizin asfalt çalışmalarınız o mahallelerden aldığınız oy oranlarına göre mi planlanıyor ???

                Sayın Palta Aksaray’a 2004 de ne sözler vermişti…. Demiryolu dedi onun yerine Kültürpark’a oyuncak tren geldi. Çeşmeden akan suyu herkes içecek dedi, İçen hastanelik oldu… Sırça Köşklerden Aksaray’ı yönetmeyeceğim dedi,kendine malikane yaptırdı devlet sırtından çalışan personel orada kendisine ve ailesine hizmet ediyor…..

10 yıldır çözemediği su sorununu da yeni aklına gelen dahiyane fikirle Niğde-Ecemişten su getirerek çözecekmiş..

             2004 yılından beri “Atatürk Bulvarı” ve “Cumhuriyet Bulvarındaki” çalışmaları bitiremediniz  kaldırımları hala yapıp yapıp söküyorsunuz  sonrada “kaldırımlar genişliyor Aksaray gelişiyor” gibi komik bir slogan üretiyorsunuz. Komik çünkü  kaldırımların genişlemesi için yolların daralması gerekir. Sonrada biz yolları daralttınız deyince dönüp daraltmadık diyorsunuz

Yine TOKİ ile beraber sanayi projesi yapacağım dediniz Sayın Başkan en son imzalar mart ayı içerisinde atılacak projeye başlanacak demiştiniz yoksa burada “sözümüz söz” olacak başka yolu yok, gemileri yaktık demiyormuydunuz ?

İnandırıcılığınızı iyice yitirdiniz… Sizin için en sağlıklısı bu saatten sonra fazla konuşmamak, 9 yılda yapamadığınız hizmetleri becerebilirseniz  kalan 8 ayda yapmanız olacaktır. Peynir gemisini 9 yıldır lafla yürüttünüz ama artık yürümüyor. 02.07.2013

 

OP.DR.RIFKI KARABATAK

MHP AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI

Yorum ekle


Güvenlik kodu
Yenile

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664178
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
115
216
331
664178
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 13:28:18

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye