1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

• MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak’ın 10 Kasım Mesajı

Cumhuriyetimizin kurucusu ve ilk Cumhurbaşkanımız Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün Hakk’a yürüyüşünün 75 yılındayız. Aramızdan ayrılışının yıldönümünde kendisini bir kez daha Fatihalarla ve hayranlıkla yâd ediyoruz. Hayatını milletine adayan, işgal ve emperyalist hevesleri muhataplarının kursaklarında bırakan bu büyük devlet ve siyaset adamını gururla, özlemle ve şükranla bir kez daha hatırlıyoruz.

Devamını oku...

OTOGARLAR ŞEHRİN AYNASIDIR. AKSARAY’IN AYNASI PUSLU

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak şehirle arası otobüs terminali çalışanlarını ve terminal taksi esnafını ziyaret etti. Ziyarette çalışanların ve esnafın sıkıntılarını dinleyen Başkan Adayı Karabatak sorun ve sıkıntıların çözümü için ellerinden gelenin yapılacağının sözünü verdi.

Devamını oku...

“ Vatandaşın Sıkıntısı Saymakla Bitmiyor”

MHP AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OP. DR. RIFKI KARABATAK, MHP AKSARAY İL BAŞKANI MUSTAFA ALTINSOY VE BELEDİYE MECLİS ÜYESİ ADAYLARI İLE BİRLİKTE HAMİDİYE MAHALLESİNDE ESNAF ZİYARETLERİNE DEVAM ETTİ. KARABATAK’ IKARŞISINDA GÖREN ESNAFLARIN YOĞUN İLGİSİ DİKKATLERDEN KAÇMADI.

Devamını oku...

MHP AKSARAY BELEDİYE BAŞKAN ADAYI OP.DR. RIFKI KARABATAK’TAN ÖRNEK DAVRANIŞ

 Aksaray Ülkü Ocakları ve Aksaray Mhp Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak’tan örnek davranış. MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Op. Dr. Rıfkı Karabatak, MHP Myk Üyesi Turan Yaldır, Mhp Merkez İlçe Başkanı Ali Er, Aksaray  Ülkü Ocakları Başkanı Ferit Köse ve üyeleri örnek bir davranış sergileyerek Kızılay’a kan bağışında bulundu.

Devamını oku...

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664233
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
170
216
386
664233
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 14:11:18

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye