1. Skip to Menu
  2. Skip to Content
  3. Skip to Footer
  • Op.Dr.Rıfkı karabatak web sitesine hoşgeldiniz...
Previous
Next

SİZE KİM İNANACAK SAYIN BAŞKAN?? ECEMİŞ SUYU YENİ KARA TREN HİKAYESİ Mİ ???

Dün yerel gazetelerin birine özel röportaj veren Sayın Belediye Başkanı   Aksaray için MEGA PROJE  diyerek, şehrin 150 yıllık su ihtiyacını karşılamak üzere 183 km uzaktaki Ecemiş suyunu Aksaray’a getireceklerini iddia etmiş. Üstelik Ecemiş in Aksaray’a 183 Niğde’ye 72 km olduğu da yazıda belirtiliyor. Daha Ecemiş suyu Niğde’ye bile getirilememişken,  bunu MEGA PROJE diye Aksaray’a satmaya kalkmak hangi hayal dünyasının ürünüdür???

Devamını oku...

KAMPÜS CAMİSİ VE VEFASIZLIK

Geçtiğimiz günlerde Üniversite içinde yapılan Kampüs Camisinin açılışı Diyanet İşleri Başkanı’ nın da katıldığı bir törenle yapıldı.  Bu cami Başkanlığını emekli öğretmen hepimizin hocası Sefa Çayır’ın yaptığı Aksaray Üniversitesi Kampüs Cami yaptırma ve yaşatma  Derneği tarafından yaptırılmıştır. Bu derneğin yönetim kurulunda, Zeki Müftüoğlu, Hakkı Ünlü, Tuncer Güney, Ayhan Erel,  Turgut Yiğidim, Hatice Şahin,  Yusuf Savran,  gibi şehrimizin saygın insanları görev almış yaşına ya da makamına aldırmaksızın bu değerli insanlar ellerinde bağış makbuzu ile yüzlerce kapıyı çalmış ve bu güzel eserin ortaya çıkmasına vesile olmuşlardır. Hepsine teşekkürü borç bilir emeklerinden dolayı ellerinden öperim.

Devamını oku...

BERAT KANDİLİMİZ MÜBAREK OLSUN

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Dr.Rıfkı KARABATAK Berat Kandili'nin Ramazan ayının müjdecisi olduğunu söyledi.

Devamını oku...

SBS SINAVINA GİRECEK ÖĞRENCİLERİMİZE BAŞARILAR DİLERİM

MHP Aksaray Belediye Başkan Adayı Dr.Rıfkı KARABATAK haftasonu yapılacak SBS (seviye belirleme sınavı)sınavı için bir açıklama yaptı.

Devamını oku...

Resim Galerisi

Sosyal Sayfalarımız

Sosyal paylaşım sayfalarından da bizi takip edebilirsiniz...

facebook  twitter  youtube

Twitter hesabımız

Sayaç

000664220
Bugün
Dün
Bu Hafta
Genel Toplam
157
216
373
664220
IP Adresi: 34.228.55.57
Server Time: 2019-03-18 13:55:35

Aksaray'da Hava

AKSARAY

İletişim Bilgileri

 (0382) 212 33 44

 Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 Maya Kadın Doğum Hastanesi Coğlaki Mh. 1201. Sk. Merkez Aksaray 68100 Türkiye